Základní řada vchodových dveří splňující ty nejpřísnější nároky z hlediska funkčnosti, bezpočnosti a designu.

 

ZÁRUBEŇ

Dřevěný lepený profil 100x68 mm, materiál meranti, povrchová úprava - vodou ředitelný nátěr dle vzorníku RAL – K7.

KŘÍDLO

MDF deska tl. 68 mm s oboustrannou hliníkovou folií orámovaná masivním profilem z meranti. Výplň křídla vysokotlakou pěnou. Povrchová úprava vodou ředitelným nátěrem dle vzorníku RAL – K7.

ZÁVĚSY

Bezpečnostní závěsy BAKA Protect 3D firmy SIMONSWERK. Lze opatřit ochranou proti vysazení BAKA band Protect 3D.

ZÁMEK

Tříbodový bezpečnostní zámek WINKHAUS ve standardním provedení. Jako nadstandard lze dodat tříbodový zámek s dílem místo řetízku nebo čtyř – nebo pětibodový zámek.


ZÁVĚSY

SIMONSWERK BAKA protect 3D - revoluční princip dveřního závěsu, u kterého nedochází k poklesu dveří ani tehdy, když jsou uvolněny všechny zajišťující šrouby. Toho je dosaženo komfortním excentrickým seřizováním v rámovém dílu, boční seřízení je umožněno seřizovacími šrouby v křídlovém dílu. Díky této technologii má tento závěs ověřenou nosnost 130kg. Lze doplnit ochranou proti vysazení.

ZÁMEK

WINKHAUS STV M2 - tříbodový (pětibodový) s dvěma (čtyřmi) masívními klíny z kované mosazi, které nejen zapadnou hluboko do protiplechů, ale zároveň svírají pevně a těsně křídlo v rámu. Tímto přispíváme k podstatnému zvýšení bezpečnosti proti vypáčení či násilnému rozevření křídla od rámu.

 

KLIKY, ŠTÍTKY, MADLA A VLOŽKY

dle katalogu firmy HOPPE

     

 

 

 

PROSKLENÍ DVEŘÍ

Izolační dvojsklo s koeficientem tepelného prostupu Ug = 1,2(W/m2K), dle nabídky prosklení.

Za příplatek lze dodat skla bezpečnostní nebo protihluková.

 

 

 

 

 

 

DOPLŇKY

Nabízíme širokou paletu doplňků jako bezpečnostní kování, zavírače dveří, elektrické otvírače dveří či elektrické zamykání na čip