DE

 O Firmě / kdo jsme a co děláme, historie firmy, současnost, cíle

Kdo jsme a co děláme

Jsme jedním z největších výrobců schodišť a vchodových dveří v České republice. Hlavním výrobním produktem jsou celodřevěná schodiště různých typů a materiálů. Dále vyrábíme sendvičové vchodové dveře různých tříd bezpečnosti. V neposlední řadě vyrábíme ocelová schodiště - interiérové i venkovní pro individuální i průmyslové použití. Všechny naše produkty jsou vyráběny pomocí nejnovějších programů a technologických postupů.

Historie firmy

Firma byla založena v roce 1996 jako dceřinná společnost firmy Stadler Treppen a Günztaler Treppenbau s názvem Stadler Graf Ambit s.r.o.. Ve stávajících prostorách truhlárny byla zahájena ruční výroba celodřevěných schodišť. V roce 1998 bylo zakoupeno první CNC obráběcí centrum, jež výrazně zvýšilo přesnost a kvalitu vyráběných produktů. V roce 1999 byla vybudována nová administrativní budova se vzorkovnou a rozšířena lakovna.

V roce 2002 byla firma rozdělena na obchodní a výrobní část. Obchodem, marketingem a montážemi se nadále zabývala firma Schody Stadler, která přesídlila do Českých Budějovic. Výrobou se zabývala nově pojmenovaná firma SGA Schody s.r.o.

Dalším výrazným milníkem byl rok 2006, kdy byla zahájena výroba vchodových dveří. Vzhledem k rostoucímu množství zakázek byly stávající prostory kapacitně nedostačující, tudíž jsme byli nuceni v roce 2009 rozšířit a rekonstruovat výrobní prostory.

V roce 2011 bylo zakoupeno další CNC obráběcí centrum. Poslední fází modernizace byla výstavba nové expedice a lakovny v roce 2013.

Současnost

Poslední investicí byla montáž plně automatické lakovací linky, která zabezpečuje vysokou kvalitu povrchové úpravy. Tato linka byla zprovozněna v létě roku 2013.

Naše cíle

Ve spolupráci s předními výrobci technologických zařízení a softwaru se snažíme o co nejvyšší funkčnost a kvalitu zpracování našich výrobků. Snažíme se zkracovat dodací termíny a zvyšovat užitnou hodnotu našich výrobků.

Foto areálu

Zásady zpracování osobních údajů